(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17.07.2019

Керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 12, 25, 118, 121, 122, 124  Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону  України «Про  землеустрій» та враховуючи  виявлені технічні помилки, сільська  рада   ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни   до  рішення  24 сесії сьомого  скликання Сергіївської  сільської  ради  від    25.01.2019  «Про надання  дозволу  на  розробку проекту землеустрою  щодо   відведення   земельних  ділянок  у власність   для ведення особистого  селянського господарства»,  виклавши частину першу  п.1    в  такій  редакції:

«Надати дозвіл нижчезазначеним громадянам на розробку   проектів  землеустрою щодо  відведення    земельних   ділянок  у власність  орієнтовною  площею  від 0,34 га до 2,00 га  із  земель  комунальної власності  за межами села Розбишівка  Гадяцького  району   Полтавської області   для ведення  особистого  селянського господарства».

1. Контроль за  виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію

з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального    господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони  природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий