(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17 липня 2019 року

Керуючись підпунктами 29 та 31 пункту 1статті 26, статтями 29 та 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 133, 137 Господарського кодексу України, з метою забезпечення ефективності використання комунального майна об’єднаної територіальної громади, беручи до уваги звернення СОК «ЯГОДИ СЕРГІЇВКИ», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Закріпити та передати в оперативне управління сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «ЯГОДИ СЕРГІЇВКИ» комунальне майно (нежитлові будівлі), що належить на праві комунальної власності територіальній громаді в особі Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, яке розташоване за адресою: вулиця Центральна, 15 а, село Розбишівка Гадяцького району Полтавської області (колишнє приміщення Розбишівської сільської ради).
  2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі комунального майна в оперативне управління, згідно Розпорядження сільського голови.
  3. Вищезазначеній комісії здійснити приймання-передачу в оперативне управління майна, відповідно до норм чинного законодавства та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження чергової сесії сільської ради.
  4. Юристу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Жук М.А.) забезпечити укладання договору оперативного управління вищезазначеного майна з СОК «ЯГОДИ СЕРГІЇВКИ».
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий