(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17.07.2019

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до статті 26   Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,   розглянувши заяви громадян Москаленка Олександра Сергійовича, жителя с. Петрівка-Роменська  Гадяцького району, Нечвоглода Василя Степановича, жителя с. Розбишівка  Гадяцького району, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської  області, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Москаленку Олександру Сергійовичу, жителю с. Петрівка-Роменська Гадяцького району,      як спадкоємцю власника земельної частки (паю) Полтави  Тетяни  Григорівни, на виготовлення        технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж    земельної ділянки в натурі (на місцевості)   площею 3,09  умовних кадастрових га,   що знаходиться на території  Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат  пай №739) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на підставі Свідоцтва  про право на спадщину за законом  від 17.04.2019 року, зареєстрованого в реєстрі за № 135.
  2. Надати дозвіл громадянину Москаленку Олександру Сергійовичу, жителю с. Петрівка-Роменська Гадяцького району,      як спадкоємцю власника земельної частки (паю) Ганенко Агрипини Никифорівни, на виготовлення        технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж    земельної ділянки в натурі (на місцевості)   площею 3,09  умовних кадастрових га,   що знаходиться на території  Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат пай №333) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на підставі Свідоцтва  про право на спадщину за законом  від 17.04.2019 року, зареєстрованого в реєстрі за № 138.

3.Надати дозвіл громадянину   Нечвоглоду Василю Степановичу , жителю с. Розбишівка  Гадяцького району,      як спадкоємцю власника земельної частки (паю) Нечвоглод Агафії Кіндратівни, на виготовлення        технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж    земельної ділянки в натурі (на місцевості)   площею 3,09  умовних кадастрових га,   що знаходиться на території  Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат пай №4) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на підставі Свідоцтва  про право на спадщину за законом  від 27.12.2018 року, зареєстрованого в реєстрі за № 986.

1. Громадянам:

4.1. Звернутися до землевпорядної організації, що має дозвіл              (ліцензію) на проведення землевпорядних робіт, для виготовлення               технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж                   земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

4.2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження до сільської  ради у встановленому законом порядку.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий