(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про здійсненя державної реєстрації речового  права комунальної власності на земельну ділянку площею  1,4163 га за межами населеного пункту

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 21 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом  України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» № 2498-VIII  від 10.07.2018р., з метою державної реєстрації права комунальної власності територіальної громади Сергіївської сільської ради на земельні ділянки колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради  з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади Сергіївської  сільської ради землі, сформовані за рахунок земель припиненого КСП «Світанок»  площею 1,4163 га  кадастровий номер 5320485900:00:001:0335 за межами с. Розбишівка.
  2. Здійснити державну реєстрацію речового права комунальної власності на земельну ділянку площею 1,4163 га кадастровий номер 5320485900:00:001:0335 за межами с. Розбишівка за територіальною громадою Сергіївської  сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  3. Сільському голові Лідовому І.Г. забезпечити  виконання даного рішення щодо  державної реєстрації земельної  ділянки з  кадастровим номером 5320485900:00:001:0335.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий