(тридцять перша сесія сьомого  скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про внесення змін до договору оренди земельної  ділянки ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»

Відповідно  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 93,117,124.148-1 Земельного кодексу України, рішення  Господарського суду Полтавської  області від 18.06.2019 р. по справі №917/1457/18, клопотання ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство від 29.08.2019 року за №484,  враховуючи  висновки  постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального    господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони  природи, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до договору оренди   земельної  ділянки з ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»  загальною площею 89,9996 га, кадастровий номер 5320483400:00:001:0269,  шляхом укладання додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі, встановивши орендну плату  на рівні 12%  від  нормативно-грошової  оцінки  земель, яка діє на момент заключення  договору (з  врахуванням  коефіцієнта  індексації  нормативно  грошової  оцінки земель).
  2. Доручити сільському голові Лідовому І.Г. укласти від імені сільської ради додаткову угоду до договору оренди землі відповідно даного рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий