(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада 2019

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 121, 122, 124 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви громадян Лукашенка О.О., Ілляшенко Н.В., сільська  рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Лукашенку Олександру Олексійовичу, жителю с. Сергіївка на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,40 га із земель комунальної власності у межах села Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для ведення особистого селянського господарства.
  2. Надати дозвіл гр. Ілляшенко Наталії Володимирівні, жительці с. Сергіївка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,35 га із земель комунальної власності у межах села Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для ведення особистого селянського господарства.
  3. Рекомендувати:

3.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

3.2. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий