(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада 2019

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Профатіло К.В. жителя м.Бахмут Донецької області, сільська рада ВИРІШИЛА:

Відмовити громадянину Профатіло Кирилу Валерійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 5320485900:00:007:0113, розташованої на території Сергіївської сільської ради орієнтовним розміром 2,0000га із цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, у відповідності до частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України, у зв’язку з прийняттям щодо вищезазначеної земельної ділянки рішення Сергіївської сільської ради від 16.04.2019 року про передачу її у постійне користування СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради.