СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

21.01.2020                                                                                                № 2

Про затвердження плану заходів щодо попередження корупції на 2020 рік

З метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією, створення дієвої системи запобігання проявам корупції та правопорушень пов’язаних з корупцією у виконавчому комітеті, підприємствах, установах, організаціях, що перебувають у комунальній власності Сергіївської сільської ради, відповідно до Закону України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити план заходів щодо попередження корупції на 2020 рік (додається).
  2. Координацію за виконанням плану заходів покласти на спеціаліста І категорії сектору економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батуру Я.Д.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Лідового І.Г.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий