СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

21.01.2020                                                                                                        №6

Про  визначення  та затвердження переліку об’єктів  та  видів  оплачуваних суспільно-корисних  робіт

для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення згідно ст. 183-1 КУпАП (несплата аліментів) на території сільської ради

Відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону  України від 07.12.2017 року №2234-УІІІ «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  посилення  захисту  права  дитини   на  належне  утримання  шляхом  вдосконалення  порядку  примусового  стягнення  заборгованості  зі  сплати  аліментів», з метою належної організації виконання засудженими, яких судом засуджено до покарання  у вигляді оплачуваних  суспільно корисних робіт на території  Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, у  виконанні  особою, яка  вчинила адміністративне  правопорушення, оплачуваних  робіт на яких засуджені до оплачуваних  суспільно  корисних робіт  та відбуватимуть покарання у виді    оплачуваних  суспільно корисних  робіт  на території сільської ради  ( додається ) і погодити його  з Гадяцьким РВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області (Л.М. Горкун).
  2. Призначити спеціаліста І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Білаш С.М. відповідальною за ознайомлення з правилами техніки безпеки осіб, які відбуватимуть  оплачувані  суспільно-корисні  роботи .
  3. Призначити директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Лободу Ю.В. відповідальною за стан виконання засудженими адміністаривного стягнення   у вигляді  оплачуваних  суспільно-корисних робіт   на території  сільської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий