СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

21.01.2020                                                                                                        №8

Про створення штабу з організації оздоровлення  та відпочинку дітей Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади

Керуючись статтями 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання від 19 грудня 2019 року «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинок дітей на 2020 рік» та з метою забезпечення координації  оздоровлення та відпочинку дітей  громади у літній період   2020  року,  посилення державної підтримки і дієвості контролю за санітарно-фізіологічним  станом дитячих закладів відпочинку, організацією  харчування,  охороною  життя  та  здоров'я  дітей,  змістом  виховного  процесу,  дозвілля і зайнятості, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Утворити штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади та затвердити його склад (додається).
  2. Затвердити Положення про штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади (додається).
  3. Структурним підрозділам виконавчого комітету забезпечити виконання напрямків діяльності та заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік.
  4. Відділу освіти, молоді, спорту та культури здійснювати координацію органів місцевого  самоврядування  у  вирішенні  питань  оздоровлення  та  відпочинку дітей.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий