СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

21.01.2020                                                                                                        №9

Про надання дозволу на влаштування підсобного приміщення адміністративної будівлі по вул. Перемоги, 2 в с. Качанове

Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши в.о. сільського старости Хоптинську Т.Г. про надання дозволу на влаштування підсобного приміщення адміністративної будівлі по вул. Перемоги, 2 в с. Качанове, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сергіївської сільської ради на влаштування підсобного приміщення адміністративної будівлі по вул. Перемоги, 2, в с. Качанове розміром 3,40 х 2,140 м.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий