СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

21.01.2020                                                                                                        №12

Про  благоустрій  кладовищ в  с. Сергіївка

Керуючись Законом України «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», п. 9 Постанови  Кабінету  Міністрів  України №1045 від 01.08.2006 року «Про  затвердження  Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у  населених  пунктах», для  забезпечення  благоустрою  та  безпеки  на  території  кладовищ в с. Сергіївка, виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1. Провести заходи по благоустрою кладовищ в с. Сергіївка по вул. Шевченка, вул. Садовій, вул.40-річчя-Перемоги, видаливши зелені насадження на їх території.
  2. Використану вирубану деревину використати на опалення загальноосвітніх шкіл Сергіївської сільської ради.
  3. Зобов'язати КП «Сергіївське», як балансоутримувача кладовищ,  прийняти  рішення  про  видалення зелених насаджень на  території  кладовищ та провести облік деревини, що надійде.
  4. На виконання наказу КП «Сергіївське»  доручити  СКП «Добробут»  виконати роботи по  видаленню зелених насаджень.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий