СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

07.02.2020                                                                                              № 13

Про заходи щодо пропуску можливого паводку та льодоходу на території Сергіївської сільської ради

З метою своєчасної підготовки до виконання заходів по пропуску можливої повені і льодоходу на території сільської, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад комісії по підготовці і пропуску можливої повені та льодоходу на території Сергіївської сільської ради в 2020 році (додається).
  2. Затвердити план заходів щодо пропуску можливого паводку на території сільської ради в 2020 році (додається).
  3. Затвердити список власників човнів, які придатні для використання можливого паводку на території сільської ради в 2020 році (додається).
  4. Затвердити кількість садиб, кількість населення, що попадають в прогнозовану зону підтоплення та місця розміщення евакуйованого населення на період повені.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради – Білаш С.М.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий