СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

07.02.2020                                                                                             №16

Про реєстрацію зміни №1 до колективного договору на 2019-2021 роки Спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 34 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ознайомившись з основним положенням та змістом зміни №1 до колективного договору на 2019-2021 роки Спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради. Врахувавши, що зміни складені на основі чинного законодавства з метою регулювання виробничих трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих та керівництва установи, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Зареєструвати зміни №1 до колективного договору на 2019-2021 роки Спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради.
  2. Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради постійно здійснювати контроль за виконанням колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий