СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

07.02.2020                                                                                             №17

Про профілактику високо-патогенного грипу птиці та ризики занесення даного захворювання на територію населених пунктів Сергіївської сільської ради

Заслухавши інформацію заступника сільського голови Сергіївської сільської ради Дичка О.Р. та лікаря-епізоотолога Гадяцької РДЛВМ Богуславця А.О. про профілактику високопатогенного грипу птиці та ризики занесення даного захворювання на територію населених пунктів Сергіївської сільської ради, розглянувши Протокол №1 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Гадяцькій районній державній адміністрації від 31 січня 2020 року, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Заборонити торгівлю живою птицею на базарних майданах в населених пунктах Сергіївської сільської ради без відповідних ветеринарних документів (вет. свідоцтв Ф№1, вет. довідки).
  2. Заборонити вигул птиці на відкритих водоймах та пасовищах в населених пунктах Сергіївської сільської ради.
  3. Довести до відома жителів населених пунктах Сергіївської сільської ради про обов’язкове утримання птиці в особистих підсобних господарствах в закритому режимі та дотримування ветеринарно-санітарних вимог щодо утримування птиці в особистих підсобних господарствах.
  4. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо профілактики високо-патогенного грипу птиці розмістити в мережі Інтернет на офіційній сторінці Facebook Сергіївської об’єднаної територіальної громади статтю Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області «Обережно грип птиці!»

Сільський голова                                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий