СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

12.03.2020                                                                                                № 18

Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг, що надаються через/та відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Керуючись  законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», Концепцією розвитку відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, з метою покращення якості надання адміністративних послуг, заслухавши інформацію заступника сільського голови Сергіївської сільської ради Дичка О.Р., виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг, що надаються через/та відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради згідно з додатками до цього рішення.
  2. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. забезпечити оприлюднення інформаційних карток в підрозділі «ЦНАП» розділу «Сервіси» на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/servisy/tsnap.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р. та на постійну комісію з питань прав людини, соціального захисту населення, законності,депутатської діяльності і етики.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий