СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

12.03.2020                                                                                                № 20

Про впровадження комплексу протиепідемічних заходів щодо запобіганню розповсюдження інфекції на території Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади

У відповідь на пропозицію Кабінету Міністрів України щодо трьох тижневого карантину через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Обмежити на території Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади проведення усіх масових заходів до 3 квітня включно.
  2. Призупинити навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах, та дошкільних навчальних установах, припинити проведення культурних, спортивних та інших масових заходів на території насе6лених пунктів Сергіївської сільської ради.
  3. Працівники виконавчого комітету Сергіївської сільської ради працюють в штатному режимі, транспортне сполучення відкрите, магазини працюють, донести інформацію про всі необхідні профілактичні та санітарні заходи. У комунальному транспорті регулярно проводити дезинфекцию.
  4. Поширити інформаційні матеріали, спрямовані на інформування населення про профілактику захворюваності, алгоритм дій в разі підозри захворювання. З метою захисту від інфікування, слід дотримуватися простих правил:

- уникати близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель;

- не торкатися обличчя немитими руками;

- часто мити руки з милом чи обробляти дезинфекційними засобами;

- уникати незахищеного контакту з дикими та свійськими тваринами;

- при підвищенні температури тіла, кашлі і утрудненому диханню, якнайшвидше звертатися до лікаря та повідомляти його про свої попередні подорожі.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                       Лідовий  І.Г.