СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

03.04.2020                                                                                                 №24

Відповідно до підпункту 5 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/13464, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити розпорядження сільського голови з основної діяльності №16 від 30.03.2020 року «Про завершення опалювального сезону 2019-2020 на території населених пунктів Сергіївської сільської ради».
  2. Завершити опалювальний сезон 2019-2020 років в установах та підприємствах розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради 01 квітня 2020 року.
  3. Відключення системи опалення у школах, клубах, лікувальних закладах та дитячих закладах проводити за їх письмовими заявами.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови (О.Р. Дичка).

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий