СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

03.04.2020                                                                                              №25

Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»,   Положенням  про  виконавчий  комітет Сергіївської  сільської  ради, на підставі акту обстеження №1 від 20.03.2019 р, наданого комісією, затвердженою рішенням  виконавчого  комітету від 12.03.2020   «Про створення  комісії  по  обстеженню  зелених насаджень», виконавчий комітет Сергіївської  сільської  ради ВИРІШИВ:

1. Дозволити видалення аварійних, сухостійних й фаутних  зелених насаджень  СКП «Добробут»   після   отримання  ним  ордерів на видалення, згідно з додатком 1.
  2. Сільському голові Лідовому І.Г. видати   СКП «Добробут»   ордери на видалення зелених насаджень у порядку, згідно з чинним законодавством.
  3. Після видалення вимічених насаджень  доручити комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню, провести перевірку кількості  видалених    насаджень та  стан  впорядкування  території.
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий