СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

08.05.2020                                                                                             №31

Про відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст.34 п. 2 делеговані повноваження) та заслухавши інформацію директора  комунальної організації (установи, закладу) «Центр культури та дозвілля» Сергіївської сільської ради Богуславець Л. В. про відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою увічнення подвигу українського народу у роки Другої світової війни, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність України, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління та відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Забезпечити 8 травня 2020 року покладання квітів до пам’ятників Захисників Вітчизни, могил загиблих у роки Другої світової війни на цвинтарях населених пунктів Сергіївської сільської ради, у місцях поховання загиблих у роки Другої світової війни (села територіальної громади).
  2. При проведенні запланованих заходів дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Лідового І.Г.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                      І.Г. Лідовий