СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

12.04.2021                                                                                                                                                                                          №28

Про завершення опалювального сезону 2020-2021 на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

Відповідно до підпункту 5 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/13464, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Завершити опалювальний сезон 2020-2021 років в установах та підприємствах розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради 15 квітня 2021 року.
  2. Відключення системи опалення у школах, клубах, лікувальних закладах та дитячих закладах проводити за письмовими заявами їх керівників.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (О.Р. Дичка).

Сільський голова                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий