СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

12.04.2021                                                                                                 №32

Про надання дозволу на знесення житлового будинку по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області

Керуючись пп .4 п. «б» ст. 31 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Методичними рекомендаціями з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору», затверджених наказом Міністерства фінансів України № 11 від 23.01.2015 року та Національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 121 «Основні засоби» та на підставі  акта візуального обстеження технічного стану житлового будинку  по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області від 05.04.2021, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на проведення робіт по знесенню залишків житлового будинку по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області, нежитлові будівлі мають знос 75-85%, знаходиться в аварійному стані та непридатна для експлуатації.
  2. Комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради привести в належний стан земельну ділянку на якій розміщені залишки житлового будинку по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувача сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Нестеренко Т.В.).

Сільський голова                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий