СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

12.04.2021                                                                                                 №34

Керуючись статтями 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Закону України «Про культуру, відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» та від 12.12.2011р. №1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», наказу Міністерства культури України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.12.2015р. №1004/1113/1556 «Про Затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010р. №736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Визнати рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 22.02.2021 №16 «Про затвердження Положення про надання платних послуг Центром культури та дозвілля Сергіївської сільської ради», таким, що втратило чинність.
  2. Рекомендувати директору комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради (Богуславець Л.В.) активізувати роботу комунальних закладів культури щодо надання платних послуг з метою підвищення їх якості, вдосконалення організаційно-господарського механізму діяльності закладів
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Дичка О.Р.).

Сільський голова                                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий