ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: vykonkom@sergiyvska-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 41066102

26.04.2021                                                                                                                                                                                          №40

Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с. Лободине Гадяцького району Полтавської області

Відповідно до   статті 37  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», розглянувши  заяву громадянки Кириченко Надії Андріївни від 19.04.2021 року,   щодо присвоєння  поштової адреси земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с. Лободине Гадяцького району Полтавської області, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с. Лободине Гадяцького району Полтавської області і перебуває у приватній власності Кириченко Надії Андріївни 03.06.1961 р.н: 36412, Україна Полтавська область, Гадяцький район, село Лободине, вулиця Молодіжна, номер 7а.
  2. 2. Копію даного рішення направити громадянці Кириченко Надії Андріївні 03.06.1961 р.н..
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету – Ілляшенко Н.В..

Сільський голова                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий