ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: vykonkom@sergiyvska-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 41066102

26.04.2021                                                                                                        №41

Про виконання бюджету Сергіївської сільської  територіальної громади за І квартал 2021 року

На виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободи В.Г. про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за І квартал 2020 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Звіт про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року прийняти до відома. (Звіт про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року додається).
  2. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В.Г.):
  • постійно проводити аналіз дохідної частини бюджету в розрізі платників податку,
  • вживати заходи щодо повноти сплати до бюджету нарахованих податків і платежів суб’єктами господарювання,
  • спрямовувати діяльність на економне та цільове використання затверджених асигнувань і недопущення заборгованості за статтями витрат.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий