СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Про роботу пришкільних оздоровчих закладів влітку                  2021 року

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року  «Про запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), з метою недопущення інфікування учасників освітнього процесу короновірусною хворобою (COVID-19), виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Не організовувати роботу пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти Сергіївської сільської територіальної громади влітку 2021 року.
  2. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Івко С.О.) не здійснювати організаційні заходи щодо підготовки до роботи пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти Сергіївської сільської територіальної громади та не розпочинати оздоровчих змін в зазначених оздоровчих закладах у 2021 році.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий