СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

24.05.2021                                                                                                         №49

Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

Керуючись підпунктом 2, пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши лист начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О. №5/08.01-15 від 19.05.2021 року,  з метою проведення ремонтних робіт по підготовці закладів дошкільної освіти до роботи у 2021/2022 навчальному році, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Призупинити роботу ДНЗ «Перлинка» з 22.06.2021 року по 30.06.2021 року включно у зв’язку з проведенням ремонтних робіт по підготовці закладів дошкільної освіти до роботи у 2021/2022 навчальному році.
  2. Призупинити роботу ДНЗ «Джерельце» з 07.06.2021 року по 18.06.2021 року включно у зв’язку з проведенням проведення ремонтних робіт по підготовці закладів дошкільної освіти до роботи у 2021/2022 навчальному році.
  3. Спеціалісту І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови Сергіївської сільської ради (Дичка О.Р.).

Сільський голова                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий