СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

24.05.2021                                                                                                                                                                          №50

Про надання безкоштовних соціальних послуг окремим категоріям осіб чи сімей

Керуючись статтями 34 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 28 Закону України «Про соціальні послуги», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» та з метою забезпечення доступності соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації надання їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради надавати базові соціальні послуги окремим категоріям осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).
  2. Затвердити перелік окремих категорій осіб чи сімей звільнених від плати за надання соціальних послуг, згідно зазначених чинників:
  • похилий вік;
  • часткова втрата рухової активності, пам’яті;
  • невиліковні хвороби, хвороби, що потребують тривалого лікування;
  • безробіття;
  • малозабезпеченість особи;
  • ухилення батьками або особами, які їх замінюють, від виконання своїх обов’язків із виховання дитини;
  • особи, що отримали шкоду пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією.
  1. Затвердити перелік соціальних послуг що надаються комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради безкоштовно:

- соціальна адаптація;

-соціальна інтеграція та реінтеграція;

- екстрене (кризове) втручання;

- консультування;

- соціальний супровід;

- представництво інтересів;

- посередництво (медіація);

-соціальна профілактика;

-інформування.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на директора «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради, та на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий