СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

24.05.2021                                                                                                                                                           №52

Про розроблення концепції  інтегрованого розвитку території Сергіївської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель»  № 711-IX від 17.06.2020 для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні на принципах сталого розвитку з метою підвищення якості життя, доступності та рівності можливостей, сприяння розвитку соціальних суспільних відносин та ділової активності, оптимізації адміністративної діяльності, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Розпочати роботи по розробленню концепції інтегрованого розвитку території Сергіївської територіальної громади, що визначатиме довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, з вихідними даними для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні на принципах сталого розвитку.
  2. Провести громадські слухання по обговоренню   концепції інтегрованого розвитку території.

Сільський голова                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий