СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку та господарських будівель за №11 по вулиці Центральна в селі Сергіївка Гадяцького району Полтавської області

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву громадянки Лободи Валентини Григорівни про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку та господарських будівель за №11 по вулиці Центральна в селі Сергіївка Гадяцького району Полтавської області, що належить їй на підставі права приватної власності,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, який належить громадянці Лободі Валентині Григорівні, а саме: нумерацію будинку з номера 11 на номер 21, вулицю «Центральна» залишити без змін.
  2. Секретарю виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ілляшенко Н.В.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №4 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (центральна садиба – с. Сергіївка).
  3. 3. Копію цього рішення направити громадянці Лободі Валентині Григорівні.

Сільський голова                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий