СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

24.05.2021                                                                                                                                                                                     №58

Про проєкт  регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до Податкового кодекс4 України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві №466-ІХ від 16.01.2020 Постанови КМУ від 11 березня 2004 р. № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», відповідно до рішення тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання від 10.07.2020 «Про встановлення місцевих податків та зборів», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку і з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Рекомендувати депутатам Сергіївської сільської ради у поточному році не змінювати ставки місцевих податків та/або зборів, пільги з їх сплати, а продовжити (на 2022 рік або на необмежений термін) дію затвердженого 10.07.2020 рішення тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання «Про встановлення місцевих податків та зборів».
  2. 2. Контроль щодо  виконання  даного рішення  покласти на заступника сільського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий