СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Про заходи по виявленню,  локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території сільської ради

Керуючись підпунктом 6 пункту б частини 1 статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою своєчасного виявлення,  локалізації та ліквідації карантинного бур’яну – амброзії полинолистої на території ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити згідно додатку заходи по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Сергіївської сільської ради в 2021 році.
  2. Оголосити та провести на території населених пунктів Сергіївської сільської ради місячник боротьби з амброзією полинолистою з 18.06. по 18.07.2021 року.
  3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Галь В.І.).

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий

до рішення виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради від 18.06.2021  №62

по  виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої

на території Сергіївської сільської ради в 2021 році

№з/п

виконавець

1

Проводити роз’яснювальну роботу про шкодочинність амброзії полинолистої.

Багнюк І.М.

Хоптинська Т.Г.

2

Провести сходки мешканців (не більше 10 осіб) населених пунктів Сергіївської сільської ради, де виявлено осередки розповсюдження  амброзії полинолистої

липень-серпень

3

Виготовити листівки  відповідного змісту.

Звернутися з проханням до  реалізаторів приватних торговельних точок з проханням розповсюдити зазначені листівки серед покупців.

Панасейко І.М.

липень

4

Залучити волонтерів загально-освітніх шкіл  для ознайомлення працівників сільських підприємств, установ та організацій з  інформацією про амброзію полинолисту та методи боротьби з нею.

Івко С.О.

липень- вересень

5

Оформити інформаційні стенди у приміщенні сільвиконкому, в сільських бібліотеках та у вітражах відділень  поштового зв’язку.

липень

6

Інформувати через офіційний Веб-сайт Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/  мешканців громади про  виявлення  та хід знищення амброзії полинолистої на території ради.

Батура Я.Д.

7

Проводити обстеження  території сільської ради на предмет виявлення осередків розповсюдження  амброзії

від початку

і до кінця періоду вегетації

8

Проводити скошування, виполювання, виривання з корінням рослин амброзії.

КП «Сергіївське»

9

Проводити заходи по залученню  мешканців громади  до  заходів  по знищенню амброзії.

10

Проводити суботники по ліквідації осередків розповсюдження амброзії у рекреаційних зонах населених пунктів Сергіївської сільської ради із залученням трудових колективів підприємств та установ (не більше ніж 10 осіб).

Лідовий І.Г.

за потребою

11

Заслуховувати на засіданнях сільвиконкому оперативну інформацію про хід виконання заходів цієї програми.

серпень, вересень

13

Вивчити  питання щодо виділення коштів  з бюджету сільської ради на  проведення заходів по ліквідації амброзії полинолистої, внести (при необхідності) пропозиції на розгляд ради

Ісаєнко О.Ю.