СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку та господарських будівель за №1 по вулиці Миру в селі Степове (колишнє с. Жовтневе) Миргородського району (Гадяцького району) Полтавської області

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву громадянки Хамходери Марії Миколаївни  про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку та господарських будівель за №1 по вулиці Миру в селі Степове Миргородського району (Гадяцького району) Полтавської області, що належить їй на підставі права приватної власності,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, який належить громадянці Хамходері Марії Миколаївні, а саме: нумерацію будинку з номера 1 на номер 1а, вулицю «Миру» на вулицю Польова» в селі Степове (колишнє с. Жовтневе) Миргородського району (Гадяцького району) Полтавської області.
  2. Адміністратору відділу ЦНАП виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Коваленку Г.М.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №7 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Качанівський старостинський округ).
  3. 3. Копію цього рішення направити громадянці Хамходері Марії Миколаївні.

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий