СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до статті 76 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проєкт рішення сільської ради «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Схвалити проєкт рішення Сергіївської сільської ради «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік» (додається).
  2. Доручити фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради подати проект рішення «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік» на розгляд постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та затвердження сесією сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного  рішення  залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий