СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Про визначення  та затвердження переліку об’єктів  та  видів  оплачуваних суспільно-корисних  робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення згідно ст. 183-1 КУпАП (несплата аліментів) на території сільської ради

Відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону  України від 07.12.2017 року №2234-УІІІ «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  посилення  захисту  права  дитини   на  належне  утримання  шляхом  вдосконалення  порядку  примусового  стягнення  заборгованості  зі  сплати  аліментів», з метою належної організації виконання засудженими, яких судом засуджено до покарання  у вигляді оплачуваних  суспільно корисних робіт на території  Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, у  виконанні  особою, яка  вчинила адміністративне  правопорушення, оплачуваних  робіт на яких засуджені до оплачуваних  суспільно  корисних робіт  та відбуватимуть покарання у виді    оплачуваних  суспільно корисних  робіт  на території сільської ради  ( додається ) і погодити його  з Гадяцьким РВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області (Л.М. Горкун).
  2. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій на території Сергіївської сільської ради де правопорушник буде виконувати оплачувані суспільно-корисні роботи (додаток 2).
  3. Керівникам підприємств, установ та організацій зазначених у Додатку 2 створити додаткові робочі місця для організації та проведення суспільно-корисних робіт.
  4. Визначити керівників підприємств, установ та організацій зазначених у Додатку 2  відповідальними:

- за ознайомлення з  правилами техніки безпеки  осіб, які відбуватимуть  оплачувані  суспільно-корисні  роботи;

- за повідомлення до Гадяцької  ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області та Гадяцько районного віддлу  державної виконавчої служби північно-східного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Суми);

- за  перелік об’єктів та види робіт де правопорушник буде виконувати  оплачувані суспільно-корисні роботи і погодження цих робіт із Гадяцьким районним відділом з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області ;

-за графік робіт, які буде виконувати правопорушник;

- за облік робочого часу правопорушника;

-за стан виконання суспільно-корисних робіт  правопорушниками.

1. Визначити директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко О.І. відповідальною за організацію співпраці Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та Гадяцького районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.
  2. Визнати рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  від 25.01.2020року №6 таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             І.Г. Лідовий

«ПОГОДЖЕНО»

Начальник Гадяцького РВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

__________________Л.М. Горкун

«___»________________2021 року

об’єктів  та  видів  оплачуваних суспільно-корисних  робіт

ОБ’ЄКТИ :

ВИДИ РОБІТ :

1.

Приміщення та прилегла територія  сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

6

Поточні ремонти приміщень сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Заготівля дров для сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Зачистка чагарників та повалених дерев.

В зимовий період очистка тротуарів, порогів будинків від снігу та льоду, посипка тротуарів протиожеледним матеріалом.

В весняний та осінні періоди: очистка газонів і парків від опалого листя та гілок, завантаження їх на автотранспорт, очистка доріг і бордюр від грязі, підмітання  алей, підрізання кущів та обрізання сухих гілок, вапнування стовбурів дерев, бордюр, лавочок для відпочинку.

(інші види робіт які будуть заплановані на протязі поточного року)

2

Приміщення та прилеглі території адміністративних будинків Сергіївської сільської ради.

6

Поточні ремонти адміністративних приміщень Сергіївської  сільської ради.

Заготівля дров для адміністративних приміщень Сергіївської сільської ради.

Зачистка чагарників та повалених дерев.

В літній період: покіс трави на газонах та в парках, боротьба з карантинними бур’янами, підмітання алей, завантаження сміття на автотранспорт, просапка клумб.

(інші види робіт які будуть заплановані на протязі поточного року)

3

Приміщення та прилеглі території дитячих навчальних закладів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

4

Приміщення та прилеглі території загальноосвітніх шкіл, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Поточний ремонт

5

Приміщення та прилеглі території лікарських амбулаторій та ФАПів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Поточний ремонт

6

Парки та прибережні смуги річки Хорол, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Розчистка чагарників

В літній та осінній періоди: покіс трави, боротьба з карантинними бур’янами, завантаження сміття на автотранспорт

7

Кладовища, які розташовані на території Сергіївської сільської ради.

Розчистка чагарників

Сільський голова                                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий

Додаток 2

До рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 18.06.2021 року № 67