СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

16.08.2021                                                                                                         №83

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку та господарських будівель за №51 по вулиці Лесовая в селі Розбишівка Миргородського району (Гадяцького району) Полтавської області

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України №690 від 7 липня 2021 р. «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна» розглянувши  заяву громадянина Смаля Віктора Олексійовича  про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку та господарських будівель за №51 по вулиці Лесовая в селі Розбишівка Миргородського району (Гадяцького району) Полтавської області, що належить йому на підставі права спадковості,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, який належить громадянину Смалю Віктору Олексійовичу, а саме: нумерацію будинку з номера 51 на номер 8, вулицю «Лесовая» на провулок Лісовий в селі Розбишівка Миргородського району (Гадяцького району) Полтавської області.
  2. Адміністратору відділу ЦНАП виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Литвин В.М.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №2 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостинський округ).
  3. 3. Копію цього рішення направити громадянину Смалю Віктору Олексійовичу.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий