СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30.08.2021                                                                                                             №86

Про зняття з квартирного обліку осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Селівантьєву Валерію Валеріївну

Відповідно до статей 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 40 Житлового Кодексу Української РСР, та п. 26, 28 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» абз.5 ч.1 ст.1 ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.11 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682 «Про порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Зняти з квартирного обліку та виключити із списків громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень – Селівантьєву Валерію Валеріївну, 26.02.1996 року народження за соціальним статусом особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебувала на квартирному обліку при виконавчому комітеті Качанівської сільської ради згідно рішення від 24.05.2013 № 35 у зв’язку із набуттям права власності на квартиру за адресою: м. Кременчук, Автозаводський р-н, проспект. Лесі Українки, буд.36, кв.58.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий