ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ   СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

29  листопада 2021 року                                                                                                                                                                  № 118

Про схвалення проекту  рішення

сільської ради «Про бюджет Сергіївської сільської

територіальної громади на 2022 рік»

Відпповідно до статті 76  Бюджетного кодексу України, розглянувши проект рішення сільської ради « Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік»,  розроблений відповідно до норм чинного Податкового і бюджетного кодексів України , виконавчий комітет Сергіївської сільської ради вирішив :

1. Схвалити та винести на розгляд  сільської ради  проект рішення « Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік»

( додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника фінансового вдділу сільської ради В.  Лободу .

Сільський голова                                                                                                                                                                Ігор ЛІДОВИЙ