СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

29 листопада 2021 року                                                                                   №122

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №40 від 02.05.2019 «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради»

Керуючись пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 7 пункту 2, статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 за №603, розглянувши калькуляції вартості розроблених директором спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради Ілляшенком А.О. та з метою забезпечення населення якісними послугами, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Вважати пункт 1 рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №40 від 02.05.2019 «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради» таким, що втратив свою чинність з 01.01.2020 року.
  2. Внести зміни до пункту 4 рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №40 від 02.05.2019 «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради» та викласти його в наступній редакції:

- Затвердити вартість 1 м3 дров по СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради:

для населення Сергіївської сільської територіальної громади – 700,00 грн/ м3;

для населення за межами Сергіївської сільської територіальної громади – 960,00 грн/ м3.

1. Дане рішення набуває свою чинність з 01.01.2022 року.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувача сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Нестеренко Т.В.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий