СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№3

Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Сергіївської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2022 рік

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, відповідно до частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України  від 09.01.2014 №11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», «Про затвердження Порядку розроблення планів діяльності єдиної державної системи цивільного захисту» №26 від 09.08.2017, на виконання розпорядження голови Полтавської ОДА від 10 січня 2022 р. №10 «Про План основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2022 рік», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту Сергіївської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2022 рік (далі - План) (Додаток 1).
  2. Затвердити сигнали оповіщення та дії до них (Додаток 2).
  3. Головним завданням системи цивільного захисту Сергіївської сільської ради на 2022 рік вважати зниження техногенних і природних ризиків та підвищення рівня захисту населення шляхом забезпечення ефективного функціонування єдиної системи цивільного захисту.
  4. Спеціалісту І категорії сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Білаш С.М.) інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації про хід виконання заходів згідно строків зазначених у Плані.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Дичка О.Р.).

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ