СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18 квітня 2022 року                                                                                            №45

Про внесення змін до Програми здійснення землеустрою на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Відповідно ст. 16, ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до Програми здійснення землеустрою на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат в пункті «Основні заходи Програмиздійснення землеустрою на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік», а саме:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Послуги зі створення топографічного плану масштабу 1:10000 на території Сергіївської сільської територіальної громади

2022 рік

36,200

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ