СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18 квітня 2022 року                                                                                          №47

Про внесення змін до Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування на 2022 рік»

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 статті 101 та 104 Бюджетного кодексу України, з метою ефективного функціонування об’єктів спільного користування територіальної громади, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Внести доповнення до Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування на 2022 рік» затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити пункт «Основні заходи програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування на 2022 рік» наступним пунктом:

Зміст заходів

Сума витрат загального фонду,

тис. грн.

1.

Утримання КУ «Трудовий архів» (на оплату природнього газу)

2022 р.

2,097

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ