СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18 квітня 2022 року                                                                                          №52

Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян

Відповідно до п. 4 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 13 Закону України «Про поховання та похорону справу», постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», до статті 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. №64 «Про введення воєнного стану в Україні», рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 23.12.2021 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2022 рік та розглянувши заяви громадян, які здійснили поховання померлих осіб, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Виплатити кошти на поховання згідно рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 23.12.2021 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» таким громадянам:

• Шульзі Сергію Олександровичу 09.01.1994 року народження на поховання його батька Шульги Олександра Яковича в  сумі 2000,00 грн.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ