СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18.04.2022          №54

Про затвердження складу тимчасової комісії по обстеженню та видаленню зелених насаджень

Відповідно до ст.ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 (зі змінами та доповненнями), ПОРЯДКУ видалення зелених насаджень на території Сергіївської сільської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 05.01.2017 року, розглянувши звернення громадянина Пащенка Володимира Павловича, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити тимчасову комісію по обстеженню та видаленню зелених насаджень за адресою: с. Качанове, вул. Гадяцька 2г:

Голова комісії - Дичок О.Р. –  заступник сільського  голови.

Члени  комісії:

- Представник Державної екологічної інспекції у Полтавській області державний інспектор охорони навколишнього природного середовища Полтавської області (за згодою);

-   Шапошник С. М.   –   депутат Сергіївської сільської ради;

- Нестеренко Т.В. – завідувач сектору архітектури, містобудування, будівництва та ЖКГ виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

-  Галь В.І. – начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

1. Доручити комісії провести обстеження зелених насаджень в с Качанове .вул. Гадяцька 2г.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи ( голова комісії – Пащенко С.П.)

Сільський  голова                       Ігор ЛІДОВИЙ