СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

20.06.2022                                                                                                        №70

Про заходи по виявленню,  локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території сільської ради

Керуючись підпунктом 6 пункту б частини 1 статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою своєчасного виявлення,  локалізації та ліквідації карантинного бур’яну – амброзії полинолистої на території ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити згідно додатку заходи по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Сергіївської сільської ради в 2022 році.
  2. Оголосити та провести на території населених пунктів Сергіївської сільської ради місячник боротьби з амброзією полинолистою з 20.06. по 20.07.2022 року.
  3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Галь В.І.).