СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20 червня 2022 року                                                                                           №72

Про встановлення норм витрат палива і мастильних матеріалів для службового автомобіля виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», на виконання наказу Міністерства транспорту України від 10.02.1998 № 43 «Про затвердження Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті», з метою впорядкування використання службового автомобіля виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, економного витрачання бюджетних коштів, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити лінійні норми витрат палива:

Марка автомобіля

Рік випуску

Державний номер

Лінія норми

(л/100 км)

VOLKSWAGEN TRANSPORTER GFCF

ВІ0815НН

1. Підвищувати норми витрат палива у таких випадках:

2.1. В період роботи в зимових умовах залежно від фактичної температури повітря навколишнього середовища згідно з п. 3.1.1.1. (Наказу № 43):

від 0 ºС (включно) до -5 ºС включно – до 2%

нижче ніж -5 ºС та до -10 ºС включно – до 4%

нижче  -10 ºС та до -15 ºС включно – до 6%

нижче ніж -15 ºС та до -20 ºС включно – до 8%

нижче ніж -20 ºС та до -25 ºС включно – 10%

нижче ніж -25 ºС - до 12%

2.2. Під час роботи в надважких шляхових умовах на дорогах загального користування в період сезонного бездоріжжя, снігових чи піщаних заметів, сильного снігопаду та ожеледиці, паводків та інших стихійних лих – до 35% згідно з п.3.1.8. (Наказу № 43).

2.3. Робота в умовах міста Києва та міста Полтави – 12%.

1. Водій, який експлуатує транспортний засіб згідно з подорожнім листом, зобов’язаний фіксувати в подорожньому листі умови руху та експлуатаційні фактори, що є підставами для застосування, коригуючи коефіцієнт.
  2. Ознайомити із положеннями цього рішення відповідальних осіб – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської радита водія.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.