СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

18.07.2022                                                                                                          №76

Про надання дозволу на видобування корисних копалин місцевого значення для власних потреб

Керуючись статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 23 Кодексу України про надра, у зв’язку із виникненням потреби в ремонті доріг на території громади та виконання інших робіт по благоустрою, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на видобування корисних копалин місцевого значення загальною глибиною розробки до двох метрів для власних потреб на земельній ділянці земель запасу орієнтовною площею 0,5 га в с. Розбишівка по  вул. Лісовій.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський  голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ