СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

18.07.2022                                                                                                          №78

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №4 по вулиці Квіткова в селі Вечірчине Миргородського району Полтавської області

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву громадян: Гайдабури Наталії Анатоліївни, Шестопал Валентини Анатоліївни, Ковальової Галини Анатоліївни про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №4 по вулиці Квіткова в селі Вечірчине Миргородського району Полтавської області, що належить померлій Лободі Поліні Миколаївні виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, який належить померлій Лободі Поліні Миколаївні, а саме: нумерацію будинку з номера 4 на номер 4а, вулицю «Квіткова» залишити без змін.
  2. Секретарю виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ілляшенко Н.В.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №8 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (с. Вечірчине).
  3. 3. Копію цього рішення направити: гр. Гайдабурі Наталії Анатоліївні, гр. Шестопал Валентині Анатоліївні, гр. Ковальовій Галині Анатоліївні.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ