СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

18.07.2022                                                                                                          №81

Про відновлення надання адміністративних послуг відділом ЦНАП виконавчого комітету Сергіївської сільської ради з декларування/реєстрації місця проживання (перебування) осіб, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) осіб

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 10 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування) затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 року №265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року №75 (зі змінами), розглянувши лист начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної військової адміністрації Тетяни КОСТЕНКО «Щодо РТГ» від 16.06.2022 №02-03/747 з метою реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних осіб у сфері отримання адміністративних послуг, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Відділу ЦНАП виконавчого комітету Сергіївської сільської радивідновити надання адміністративних послуг з декларування/реєстрації місця проживання (перебування) осіб, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) осіб з 01.08.2022 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега ДИЧКА.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ