СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

22.08.2022                                                                                                         №88

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, господарським будівлям  і спорудам, які знаходяться в с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області

Відповідно до   статті 37  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 690 від 07.07.2021 року «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», розглянувши  заяву громадянина Рухляди Григорія Івановича від 22.08.2022 року,   щодо присвоєння  поштової адреси житловому будинку, господарським будівлям  і спорудам, які знаходиться в с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Присвоїти  поштову адресу житловому будинку, господарським будівлям  і спорудам, які знаходиться в с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області і перебуває у приватній власності Рухляди Григорія Івановича 20.04.1956 р.н: 37330, Україна Полтавська область, Миргородський район, село Розбишівка, вулиця Першотравнева, номер 19.
  2. 2. Копію даного рішення направити громадянину Рухляді Григорію Івановичу04.1956 р.н..
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету – Ілляшенко Н.В..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ